מיקומכם באתר:   >   >   >  המלצות לבחירת שמלת כלה

המלצות לבחירת שמלת כלה

מאמר בנושא מסביב לחתונה
מאת: מערכת האתר , 27/09/13

תהליך בחירת שמלת כלה אינו פשוט כלל והשפע הרב של דגמי שמלות הכלה רק מגביר את המבוכה. אז איך אפשר בכל זאת ליהנות במסע אחר שמלת הכלה המושלמת?


שמלות כלה הן שמקנות לכלה את המראה הבלתי נשכח, המדובר זמן רב לאחר החתונה. שמלות כלה מוצעות היום בהמון סלוני כלות ברחבי הארץ, והתחרות הגדולה בענף רק מגבירה את הדחף של מעצבות השמלות לנסות ולהמציא כל הזמן את העיצוב המרשים ביותר. מגוון שמלות הכלה נע בין שמלות שהשכרתן לערב אחד עשויות להגיע למעל ל-10,000 ₪ לשמלות שרכישתן עולה אלפי שקלים בודדים, בין שמלות מגונדרות המעוטרות בקישוטי תחרה ומלמלות לשמלות צנועות ומינימליסטיות, בין שמלות המשלבות מגוון בדים וצבעים לשמלות כלה לבנות בעלות מראה קלאסי ואף שמרני.

תהליך בחירת שמלת כלה אינו פשוט כלל והשפע הרב של דגמי שמלות הכלה רק מגביר את המבוכה. כדי להצליח ליהנות בכל זאת במסע אחר שמלת הכלה המושלמת, כדאי לקחת נשימה ארוכה וליישם את ההמלצות הבאות:

קחי איתך חברה טובה שמכירה אותך. קשה מאד לבחור שמלת כלה לבד, בייחוד שסביר להניח שבכל סלון כלות המודדת תחמיא לך כמו נתפרה השמלה במיוחד למידותייך. כדי שלא תכנסי לסחרחורת, קחי איתך למדידות חברה טובה, כזו שמכירה אותך ואת טעמך האישי ונח לך לשהות במחיצתה. היות וחתונה הינה עסק מרגש ולעיתים גם מעורר מתחים, מומלץ בחם לקחת חברה שתוכל להרגיע אותך ברגעי המתח ותדע לחוות את דעתה הכנה מתי שצריך.

היעזרי באינטרנט לפני שאת יוצאת לסיבוב. רוב החתונות מתקיימות בקיץ; כאשר את צריכה להסתובב ברגל בדיזנגוף באמצע יולי ולעבור בין סלון אחד למשנהו כשאת נוטפת זיעה ועצבייך מתרופפים מרגע לרגע – גדולים הסיכויים שהטיול לבחירת השמלה שלך יהפוך לסיוט של ממש. כיום כמעט לכל סלון כלות יש אתר אינטרנט נח ונגיש המציג לראווה את מגוון שמלות הכלה שברשותו. התרשמי מהאתרים השונים ובקרי רק בסלונים שאת דגמי שמלות הכלה שלהם אהבת. גם אצלנו אפשר להתרשם ממבחר דגמים של שמלות כלה צנועות בגלריית שמלות כלה.

המחיר אינו תמיד משקף איכות. נהוג לחשוב שהשכרת שמלת כלה בהכרח כרוכה בהוצאה כספית של אלפים רבים של שקלים. הדבר אולי היה נכון עד לפני כמה שנים; כיום ניתן למצוא סלוני כלות של מעצבות צעירות בוגרות בתי ספר לעיצוב, אשר יוצאות במוצהר נגד העלויות המגוחכות שהונהגו כאן במשך שנים. איכויות הבדים של סלוני הכלות החדשים אינן נופלות מאלו של מעצבות הכלה הממותגות כיקרות, וסביר להניח שהשירות שתקבלי יהיה חם ואישי יותר.

התאמת השמלה. שמלת כלה חייבת להתאים למבנה הגוף של הכלה כדי שתיראה במיטבה. מי מאתנו לא נתקל לפחות פעם אחת בכלה שלבשה בחתונתה שמלה שלא החמיאה לגזרתה בלשון המעטה.. חשוב שתזכרי שהשמלה שלך צריכה להיראות נפלא עלייך ולא על אף אחת אחרת. הבחירה שלך בשמלת הכלה צריכה לא רק להתאים למבנה גופך, אלא לשקף את אישיותך ולהיות נוחה ונעימה. חשוב שביום המיוחד בחייך תרגישי חופשיה, טבעית ומשוחררת.

בואי לבחור את סלון הכלות המתאים לך באינדקס שמלות כלה צנועות שלנו.

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות