מיקומכם באתר:   >   >   >  איפור כלות ביום החתונה

איפור כלות ביום החתונה

מאמר בנושא מסביב לחתונה
מאת: מערכת האתר , 8/10/2013

איפור כלות ביום החתונה מצריך התייחסות ישירה לכמה מרכיבים חשובים. כל הפרטים - בפנים.


איפור כלות הינו מרכיב חשוב במיוחד בסך השירותים שכלה צורכת לקראת חתונתה. איפור כלות ביום החתונה מתבצע מספר שעות לפני החתונה, על ידי מאפרת מקצועית שמכירה את מבנה הפנים וסוג העור של הכלה מפגישות הכנה קודמות.

איפור כלות ביום החתונה מצריך התייחסות ישירה לכמה מרכיבים חשובים:

1.      מזג האוויר

יש הבדל בין תגובת העור לאיפור כלות בחורף לבין איפור כלות בקיץ. היות והכלה נעה הרבה ורוקדת, האיפור צריך להיראות טוב גם כשהכלה מזיעה במהלך הערב. הדבר נכון בעיקר כשמדובר בחתונה המתקיימת בחודשי הקיץ המהבילים. איפור כלות ביום החתונה צריך לקחת בחשבון את הטמפרטורה ורמת הלחות הצפויה במקום החתונה ולהשתמש במוצרי איפור מתאימים.

2.      מבנה הפנים של הכלה

לכל כלה מבנה פנים בעל מאפיינים ייחודיים, כגון גודל האף, מבנה עצמות הלחיים, גודל השפתיים, עובי הגבות וכן הלאה. מטרת המאפרת הינה להדגיש את תווי הפנים המחמיאים ולהצניע את תווי הפנים הפחות מחמיאים. איפור כלות אינו מטרה או יצירה בפני עצמה, אלא אמצעי לייפוי הכלה. חשוב שהמאפרת תשכיל שלא להבליט מדי את האיפור כדי שיותאם בטבעיות לנתונים הפיסיים של הכלה.

3.      השמלה ואביזרים נלווים

איפור כלות ביום החתונה מתייחס לצבעים של שמלת הכלה ולאביזרי לבוש ונוי נוספים כגון זר הפרחים, קשתות או כתרים לראש וכן הלאה. חשוב שגוני האיפור לצד גווני השמלה והאביזרים הנלווים ייצרו יחד מראה מושלם, טבעי, נח והרמוני.

כיצד מוצאים מאפרת טובה? כיצד יודעים על איזו מאפרת אפשר לסמוך, כך שביום החתונה האיפור ייצא מושלם?

חשוב מאד לפנות למאפרת מקצועית דרך המלצות. חברות טובות או קרובות משפחה תמיד ימליצו על בעלי מקצוע טובים, אמינים והוגנים. אם את מגיעה למאפרת כלות שלא דרך המלצות, חשוב שתראי לפני כן עבודות איפור קודמות שלה ותרגישי שהקו שלה הוא מה שאת מחפשת.

מאפרת כלות תזמין אותך לאיפור ראשון שאמור להראות לך פחות או יותר כיצד יראה האיפור ביום החתונה. איפור כלות ביום החתונה מבוסס על אותו ניסיון מקדים שאחריו אמורה הכלה המיועדת להראות את האיפור לבעלות סוד קרובות ולחזור למאפרת עם פידבקים. ככל ששלב האיפור הראשוני יהיה מוצלח יותר – הן ברמת האיפור והן ברמת היחסים בין הכלה למאפרת, כך קטן הסיכון של לחץ ואפילו חרדה ביום החתונה. איפור כלות ביום החתונה עשוי להיות חוויה די לחוצה, היות ואין הזדמנות שנייה והכלה רוצה להיראות במיטבה כשהיא יוצאת לפגוש את האורחים.

אתרי האינטרנט מלאים במידע אודות מאפרות מקצועיות. התחרות הרבה בתחום מעניקה קרקע לתחרות בריאה ומתוך כך לבחירה מושכלת מצד הכלה. אל תמהרי – התבונני בקטלוגים ובאתרי האינטרנט, אספי המלצות מחברות ובנות משפחה קרובות וצאי לדרך עם חיוך גדול. 

רוצה למצוא את המאפרת כלות שלך? התחילי כאן, באינדקס איפור כלות.

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות