מיקומכם באתר:   >   >   >  האיפור שעושה את ההבדל - איך תתאפרי ביום חתונתך?

האיפור שעושה את ההבדל - איך תתאפרי ביום חתונתך?

מאת: מערכת האתר , 28.1.14

כדי להראות במיטבך ביום הגדול שלך, איפור מקצועי יכול להוסיף לך פלאים. על איפור לכלה הדתית, איך בוחרים סגנון ואיך יוצאים מזה בזול, במאמר הבא.


איפור כלות
 
מטרת האיפור לכלה ביום חתונתה הוא להבליט את היופי הטבעי שלה ולטשטש פגמים, תוך שילוב עם מראה אופנתי, על מנת לגרום לכלה להראות במיטבה. אם הכלה ניחנה בעצמות לחיים יפות, הרי שהן יודגשו, אם לכלה יש עיניים יפות, אז האיפור יבליט את צבען וצורתן. המטרה היא להראות כמה שיותר טבעית, ולא עם מעין "מסכה", אבל כשהפגמים מטושטשים והנתונים הטובים מודגשים. 
 
יש חשיבות רבה לבחירת המאפרת שתדע להתאים לך את האיפור הנכון בהתבסס על שלל המאפיינים שצוינו לעיל. לפעמים, באיפור כלות, מאפרת אחת שהתאימה לכלה מסוימת שממנה קיבלת המלצה לאו דווקא תתאים גם לך, פשוט בגלל שהמראה הטבעי של כל אחת מכן הוא שונה, או פשוט בגלל הדינמיקה האישית ביניכן, ולכן כדאי לשים לב שמאפרת כלות שונה עשויה להתאים לכלה שונה.
 
איפור כלות
 
איך בוחרים סגנון איפור?
 
ראשית חשוב להבין כי יש הבדלים בין איפור לחתונת יום לבין איפור לחתונת ערב, כמו שיש הבדל בין איפור בחתונת חורף לבין איפור בחתונת קיץ. הדברים הבסיסיים בהם חשוב להתמקד הם גוון הפנים, צבע העיניים וגודלן, סוג העור ורגישות העור. כל אחת מכירה את עורה ויכולה לדעת באופן בסיסי מה היא הייתה רוצה להדגיש ומה לטשטש. 
 
כדאי מאוד להתחיל בלחפש ברחבי האינטרנט (וכמובן גם אצלנו בגלריית המאפרות) דוגמאות לאיפור שנעשה על ידי מאפרות שונות לכלות שונות, ולנסות למצוא משהו שאת אוהבת. ולאחר כל זאת, נשאר החלק המרכזי – בחירת מאפרת. אחד הדברים החשובים בבחירת המאפרת, מעבר למקצועיות, הוא הדינמיקה שקיימת ביניכן. המאפרת תהיה איתך באחד הימים המרגשים והמלחיצים בחייך, ואת צריכה שהיא תהיה מישהי שתשתלב איתך טוב באותו היום, ולא תגרום לך ללחצים מיותרים. 
 
איפור לא חייב להיות יקר
 
איפור כלות הוא דבר יקר במקומות רבים. אבל אפשר למזער נזקים בכמה דרכים. ראשית, ישנם סלוני כלות המציעים דילים מוזלים למי שמזמינה דרכם את שמלת הכלה. שנית, ישנם אתרים בהם ניתן להתארגן לקבוצות רכישה ובכך להוזיל עלויות. פתרון נוסף לכלה הדתית הוא גמ"ח של איפור, בהם משולם רק מחיר סמלי של עלות חומרים. כמו כן ישנן מאפרות המגיעות עד אליך הביתה, כשדבר זה לעתים מייקר את העלות, בעוד שאם תלכי להתאפר אצל המאפרת, המחיר ירד.
 
ובכל מקרה – מבחר המאפרות המצוי אצלנו באתר מציע לך מגוון סגנונות ובאמת שגם המחיר עשוי להפתיע לטובה, לחצי כאן למעבר לגלריית איפור כלות.
אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות