מיקומכם באתר:   >   >   >  בחירת מאפרת ומעצבת שיער לחתונה

בחירת מאפרת ומעצבת שיער לחתונה

מאמר בנושא מסביב לחתונה
מאת: תמי מרגלית , 16/02/2014

אחת החלטות החשובות עבור הכלה היא איפור ועיצוב שיער לחתונה ולכן עליך לבחור איפור ותסרוקת שיתאימו לך ולסגנון החתונה שלך.


מאת: תמי מרגלית - סטודיו לאיפור ועיצוב שיער לכלה
קישור לאתר: http://tamimargalit.co.il/brides

מזל טוב! החלטתם להתחתן. עכשיו עליכם לקבל החלטות חשובות בנוגע לחתונה: מה הרעיון הכללי של החתונה, היכן תתחתנו אולם או גן אירועים, תקליטן או הרכב מוזיקלי, צילום משותף או צילום בנפרד ועוד שאלות נוספות.

אחת החלטות החשובות עבור הכלה היא איפור ועיצוב שיער לחתונה, גם בתחומים הללו ישנם מגוון סגנונות מהן את יכולה לבחור, אך כולנו מסכימים שהכלה צריכה להראות מדהימה וזוהרת ביום חתונה לכן עליך לבחור איפור כלות ותסרוקות שיתאימו לך ולסוג החתונה שבחרתם.

איך תדעי שבחרת את המראה הנכון עבורך לחתונה? ואיך תדעי שבחרת באישה הנכונה לאפר ולסרק אותך? איך תדעי שהיא האישה הנכונה לבלות את איתה את יומך המיוחד?

השעות שלפני האירוע הן השעות החשובות והמרגשות ביותר בחייך, כמו כן המאפרת ומעצבת השיער היא זו שתלווה אותך לאורך שעות הצהריים, לכן עליך לבחור במאפרת מעצבת שיער שלווה ורגועה שתרגישי איתה נוח, שתתחברי לסגנון המקצועי שלה.

כבר בשיחה הראשונה את יכולה לבדוק מספר גורמים שישפיעו על החלטתך:

חשוב לבדוק שהמאפרת משתמשת במוצרים באישור משרד הבריאות ודואגת לניקיון הציוד שלה, על מנת למנוע הפתעות לא נעימות.

שימי לב האם היא מגיעה אליך הביתה או לבית מלון והאם יש תוספת נסיעות או שאת צריכה להגיע אליה והאם היא נמצאת קרוב אליך.

האם היא קשובה לצרכייך ומבינה את רצונותייך או שהיא קובעת את האיפור והתסרוקת עבורך. האם היא מציעה לך פגישה לפני החתונה על מנת לשמוע מה את אוהבת, לראות את תווי פנייך, לראות את השמלה וביחד להתאים לך את האיפור והתסרוקת המושלמים עבורך. כך את יכולה להיות רגועה שהכל לשביעות רצונך ולא יהיו הפתעות ביום החתונה.

האם היא מאפרת ומסרקת גם מלוות או שעליך לדאוג להן בעצמך. אם את מתארגנת בבית ויש לך מלוות, אמא, אחות או חברה טובה, חשוב לוודא שהיא תוכל לקבל גם אותן לאיפור ותסרוקת לחתונה.

האם היא מקבלת יותר מכלה אחת ליום או שהיא לרשותך ביום החתונה שלך. חשוב לבדוק שאת הכלה היחידה שלה באותו היום, כדי שהיא תוכל להיות זמינה עבורך מבחינת לוח זמנים ובהתאם לצלמים.

האם היא מתחייבת שהאיפור והתסרוקת יחזיקו מעמד כל הערב, האם היא מעניקה לך ערכת טאצאפ' לתיקונים, האם היא מלווה אותך עד לחופה. אחד הדברים החשובים אצל כלות הוא העמידות, את מתאפרת ומסתרקת החל משעות הצהריים ועד לשעות הקטנות של הלילה. האיפור והתסרוקת צריכים להחזיק מעמד לאורך כל שעות הצילומים, החופה, הריקודים ועד שאת חוזרת הביתה.

מאחלת לך מזל טוב ובשעה טובה ובכל שאלה בנושא את מוזמנת לפנות אלי

נפגש בשמחות,

תמי מרגלית
סטודיו לאיפור ועיצוב שיער לכלה
054-4992090

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות