מיקומכם באתר:   >   >   >  איך בוחרים הזמנות לחתונה

איך בוחרים הזמנות לחתונה

מאמר בנושא מסביב לחתונה
מאת: מערכת האתר , 26/02/14

כמעט הכל כבר מוכן ועכשיו נשאר רק לעצב הזמנות ליום המרגש שלכם. הזמנות קלאסיות, הזמנות משעשעות או הזמנות מעוצבות אישית - הכל קיים, ורק צריך לבחור. אז איך בוחרים הזמנות לחתונה?


אולם כבר יש, השמלה המושלמת נמצאה, איפור ותסרוקת נבחרו, עכשיו נשאר רק לעצב הזמנות ליום המרגש שלכם. הזמנות קלאסיות, הזמנות משעשעות או הזמנות מעוצבות אישית - הכל קיים, ורק צריך לבחור. אז איך בוחרים הזמנות לחתונה?

בסופו של דבר, הזמנות לחתונה נועדו כדי ליידע את האורחים כי אתם מתחתנים, וליידע אותם במועד החתונה, בשעה ובמיקום. אולם, הזמנה לחתונה כבר מזמן איננה דבר של מה בכך, ולא תרצו למשל להודיע לאורחים המוזמנים שלכם את כל הפרטים במייל, אלא ההזמנה היא הפנים שלכם בחתונה, והיא מסמלת את האופן שבו אתם מתייחסים ליום המרגש בחייכם. ההזמנות למעשה יוצרות את הרושם הראשוני לאירוע שלכם, ועל כן חשוב להשקיע בו.

כיום ישנם עיצובים וסגנונות שונים, והיצע גדול לאין שיעור. קריטריונים רבים משפיעים על עלות העיצוב והדפסת ההזמנות. ניתן לעצב הזמנה על צד אחד בלבד או הזמנה דו צדדית, הזמנה נפתחת או הזמנה בעלת עמוד אחד, הזמנה מצוירת, מאוירת או מצולמת. גם סוג הנייר משפיע על המחיר, ואפילו בבחירה של הזמנה מהפשוטות ביותר. חלק ממה שאתם בוחרים להעביר למוזמנים שלכם מתבטא גם בסגנון הכתיבה. ניתן לבחור הזמנה המשלבת פסוקי קודש לצד הזמנה המשלבת אמרות חוכמה. כל שעליכם לעשות הוא להתאים את האופי שלכם ושל החתונה בה אתם מעוניינים להזמנה.

איך לגשת לחיפוש הזמנות לחתונה

בישראל פועלים כיום מאות בתי דפוס אשר מדפיסים את ההזמנות, וכן ז'אנר מעט יותר חדשני של מאיירים ומעצבים גרפיים אשר מתמחים בעיצובים אישיים של הזמנות לחתונה. ניתן להתרשם ממבחר דוגמאות באתרי האינטרנט השונים, המציעים מגוון עצום, שכל שעליכם לעשות הוא להסתכל ולמצוא דוגמה שאתם מתחברים אליה, ולהתאים אותה לטעמכם האישי בפגישה בבית הדפוס או אצל מי שמעצב את ההזמנה שלכם.

כיום ישנם גם אתרי אינטרנט שונים (בדר"כ שייכים לבתי דפוס מסוימים) המאפשרים לעצב את ההזמנה הרצויה באתר האינטרנט, לגמרי בעצמכם, ולאחר מכן רק לשלוח את ההזמנה להדפסה. אם אפשרות זו נשמעת לכם טובה, כדאי לבדוק היטב את ההיצע של כמה אתרים ולהשוות בין המחירים שלהם.

ומה לגבי הנוסח? לפני שניגשים לבית הדפוס הנבחר להדפסת ההזמנות חשוב לשבת בבית בזמן נוח ורגוע ולתכנן את הנוסח של הטקסט שיופיע על ההזמנה. לעיתים לצד אחד מאוד חשוב נוסח מסוים וכדאי לתת על כך את הדעת. לא כדאי להגיע לבית הדפוס ולסגור דברים הקשורים בנוסח "על המקום" ובלחץ ולהתאכזב מהתוצאה. אתר במזל מציע גלריית הזמנות לחתונה של מבחר בתי הדפוס והמעצבים להתרשמותכם כולל נוסחים להזמנות לחתונה. כדאי להציץ לפני ובעת שכותבים את הנוסח להזמנה שלכם.

אז כמה זה עולה?

הזמנות לחתונה נעות בין טווחי מחירים רבים ושונים, החל מעשרות אגורות וכלה בכמה שקלים להזמנה בודדת. הכול בהתאם לאיך שאתם רוצים שההזמנה שלכם תיראה ומה היא תשדר למוזמנים אודות החתונה המתוכננת.

אם אתם מחפשים הזמנות במחירים נוחים לכיס, ישנם אתרים המציעים הנחות ומבצעים למתחתנים, שעשויים להוזיל את עלות הדפסת ההזמנות. כמו כן, מדי זמן מה מתארגנות קבוצות רכישה, אשר בהן מתארגנים מספר זוגות מול בית עסק, ומקבלים בזכות הכוח הכמותי הנחה משמעותית. ובכל אופן, ההוצאה על ההזמנות לחתונה אינה שייכת לסעיפי ההוצאות היקרים בחתונה שלכם. חשוב לזכור לקחת גם נושא זה בשיקול דעת ולערוך השוואת מחירים בטרם אתם סוגרים על ספק.

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות