מיקומכם באתר:   >   >   >  תכשיטי יהלומים לכלה

תכשיטי יהלומים לכלה

מאמר בנושא יום החתונה
מאת: Diamond Sphinx , 02/12/2014

בין אם את כלה בעצמך, או לחילופין תרצו לתת לכלה מתנה מיוחדת במינה, לפניך כמה טיפים כיצד להתאים את תכשיט היהלום הנכון ליום החתונה המושלם.


יום החתונה הינו האירוע המושקע ביותר בחיי כל אחת. שמלת כלה הינה פרט הלבוש היוקרתי ביותר שכל אחת תרשה לעצמה, ובדרך כלל ההשקעה הכספית בשמלה היא כמה אלפי שקלים אם לא יותר.

גם בנושא האיפור והשיער רוב הכלות אינן מקלות ראש ומחליטות להשקיע כמה מאות שקלים בשביל שיער ואיפור מושלמים. ובל נשכח את ענין המניקור-פדיקור, המסג', טיפול הפנים ועוד פינוקים שאף אחת לא רוצה לחסוך מעצמה לפני יום החתונה. הכל כדי להראות הכי טוב שרק אפשר.

ההשקעה מצדיקה את עצמה! זהו היום שרוב הבחורות חולמות עליו מאז ומתמיד. זהו היום שכל אחת יכולה להרגיש כמלכה. הרצון להראות הכי יפה והכי נוצצת אינו מוגבל רק ליום הזה, אלא לכל יום אחר בעתיד שבו תסתכלו על תמונות החתונה שלכם.

תכשיטי יהלומים זה אחד הפינוקים היוקרתיים שכדאי שכל כלה תקבל, או תרשה לעצמה. זהו הטאץ' הסופי והמושלם להופעת הנסיכה ביום החתונה.

אז בין אם את כלה בעצמך, או לחילופין תרצי לתת לכלה מתנה מיוחדת במינה, לפניך כמה טיפים כיצד להתאים את תכשיט היהלום הנכון ליום החתונה המושלם:

1.      לפני הכל יש לזכור שתכשיט היהלומים שקונים לחתונה אינו מיועד לערב אחד. להבדיל משמלת הכלה, את תכשיט היהלומים אפשר יהיה להמשיך לענוד במשך כל החיים, ולכן זהו הקו שצריך להנחות אתכם כשיוצאים לקנות את התכשיט.

2.      את תכשיט היהלומים שקונים כדאי לקנות באותה רוח שבה מעוצבת טבעת האירוסין, כדי שהתכשיט יהווה המשך ישיר ויראה בעתיד כסט של תכשיטי יהלומים.

3.      אפשרות אחת לתכשיט היא עגילי יהלומים. העגילים מושלמים ליום החתונה כיוון שהם נותנים את המסגרת הנכונה לפנים, ומוסיפים את הטאץ' הנוצץ והנכון.

ישנם שני סוגי עגילים עיקריים: עגילים צמודי אוזן, ועגילים תלויים. עגילים צמודי אוזן הם עגילים שבדרך כלל מורכבים מיהלום מרכזי אחד המוחזק על ידי ארבע או שש שיניים מזהב. עגילים בסגנון הזה מתאימים בעיקר לכלות שמחליטות ללכת עם שיער אסוף ומורם.

עוד יתרון שיש לעגילי יהלום צמודי אוזן – הם נהדרים כתכשיט לכל החיים, ולעולם לא יוצאים מהאופנה. הסוג השני של עגילי יהלום הם עגילים תלויים. העגילים התלויים מגיעים בעיצובים שונים ואין סופיים. אפשר לבחור עגילים תלויים גדולים או קטנים. הכל בהתאם לטעמה של הכלה. עגילי היהלומים התלויים מתאימים בעיקר לכלות שהולכות עם שיער פזור. העגילים משתלבים כחלק מהשיער, ובכל הינף ראש ניתן לראות את זהרורי היהלומים מבצבצים מבעד לגלי השיער.

4.      עוד תכשיט שיתאים הוא תליון יהלומים. התכשיט הזה יתאים בעיקר לכלות שהולכות עם שמלת כלה בעלת מחשוף עמוק או שמלת כלה סטרפלס. גם בתכשיט זה כמו בעגילים אפשר לבחור בין תליון המורכב מיהלום בודד המשובץ בארבע-שש שיניים מזהב או בתליון מעוצב. זה מאד תלוי בטעמה של הכלה בתכשיטים, ומאד תלוי בעיצוב של טבעת האירוסין כמוזכר בסעיף 2.

5.      אפשרות נוספת היא לקנות צמיד יהלומים. רוב צמידי יהלומים הם צמידי טניס. מדובר בצמיד גמיש בדרך כלל המשובץ יהלומים לכל אורכו. מבין כל האופציות שהוזכרו כאן, זהו התכשיט היקר ביותר בגלל כמות היהלומים המשובצת בו, ולכן לא תמיד הוא מתאים כהשקעה נוספת לחתונה. אם בכל זאת תחליטו להשקיע בצמיד טניס המשובץ יהלומים, זו תהיה התוספת המושלמת לטבעת האירוסין.

המידע באדיבות  DiamondSphinx.co.il

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות