מיקומכם באתר:   >   >   >  ארגון חתונה דתית בזמן קצר

ארגון חתונה דתית בזמן קצר

מאמר בנושא מסביב לחתונה
מאת: מערכת האתר

ארגון חתונה הוא לרוב פרויקט ארוך טווח שמתנהל בעצלתיים חודשים רבים עד ליום הנכסף. ומה אם אנחנו רוצים להתחתן בעוד, למשל, חודש אחד בלבד?


ארגון חתונה דורש ידע וניסיון בארגון ובמו"מ עם עסקים וספקי שירותים. בנוסף, ישנם גורמים רבים חשובים בהם יש להתחשב ולא לשכוח שכן לא נרצה "פאדיחה" בשום שלב של החתונה.. ברוב המקרים מועד החתונה מאפשר לבני הזוג לערוך חיפושים מקיפים ולשאוב מידע רב מהאינטרנט, מחברים, מבני משפחה ומבעלי מקצוע בתחום האירועים. אבל מה קורה אם אתם מעוניינים לקיים את החתונה תוך זמן קצר, לפעמים תוך מספר ימים או שבועות? אז עלולים בני הזוג להיכנס למתח מיותר, לשכוח נושאים חשובים וחלילה גם לריב בגלל הלחץ.

מצד שני - עם העומס והלחץ הנלווה לארגון חתונה בזמן קצר מגיעים גם לא מעט יתרונות: חסכון בזמן וכסף, מפסידים פחות זמן בעבודה או בלימודים, הפחתת לחץ ומתח מיותרים שעשויים להתקיים לאורך תקופה ארוכה וכמובן – קיצור הדרך לחתונה ולחיים הזוגיים עצמם. יש האומרים שבארגון חתונה בזמן קצר הלחץ ממילא זהה לארגון חתונה בתקופה ארוכה, אז לפחות מרוויחים מכך שהוא נמשך פחות זמן..

הזמן דוחק והמלאכה מרובה...

ישנן חברות מנוסות ומקצועיות בתחום הפקת חתונות דתיות וכדאי לשקול פניה אליהן על מנת לארגן את החתונה בזמן הקצר העומד לרשותכם. חברות מעין אלה יעזרו לכם למצוא גן/אולם אירועים שמתאים לכם (ואף לסייע במחיר), ובעיקר ידאגו שאתם לא שוכחים דבר. באתר תוכלו לאתר חברות מנוסות ומקצועיות וכך תוכלו ליהנות משירות מקצועי לארגון חתונה בזמן קצר, תיאום בין כל הספקים, חיסכון כספי ובעיקר תוכלו ליהנות מחתונה כפי שתמיד חלמתם עם שמלת כלה צחורה ולבנה, תקליטן או להקה, אוכל טעים, תפאורה וגם אטרקציות להנאת האורחים ובני המשפחה.

במקרה של ארגון חתונה בזמן קצר, כנראה שתאלצו להתפשר על לא מעט גורמים, משום שבדר"כ ספקי השירותים לאירועים סוגרים את הלו"ז שלהם מראש. הפשרה הכי בולטת שתצטרכו לקבל - מקום החתונה. שימו לב שבעריכת שיחות טלפון ובירורים מול ספקי השירותים לא לשדר לחץ ולא לתת את התחושה שאתם רק "מתים לסגור", אלא להיפך, נצלו את המצב לטובתכם, שכן אתם למעשה עוזרים לבעל/ת העסק לסגור חור נוסף בלו"ז.

למרות שאתם לא עומדים לנהל פרויקט ארוך טווח, עדיין חשוב שתתנהלו בצורה מסודרת. רשמו לכם מראש מה הציפיות שלכם ומה התקציב שלכם. יהיה לכם קל יותר לנהל את התקציב ולא לחרוג ממנו. אל תמהרו לסגור עם כל ספק שירות הראשון שפנוי בתאריך שלכם, בכל מקרה קבלו הצעות מחיר והשוו – גם את המחיר וגם את תכולת ההצעה. אמנם אתם מתחתנים בזמן קצר – אבל זו עדיין ה-חתונה שלכם, ומגיע לכם ולאורחים שלכם הטוב ביותר.

עניין נוסף שחשוב לסגור כמה שיותר מהר - קידום כל הנושא הקשור ברבנות. לא תרצו להגיע ליום החתונה ושלא יהיה לכם רב מחתן חלילה.. פתיחת תיק נישואין ברבנות.

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות