מיקומכם באתר:   >   >   >  מי מפחדת ממייקאפ? טיפים לכלות שאוהבות את המראה הטבעי

מי מפחדת ממייקאפ? טיפים לכלות שאוהבות את המראה הטבעי

מאת: אורית נגר - מאפרת ומעצבת שיער , 11/01/2017

טיפים לכלות שאוהבות את המראה הטבעי


"היי אורית, אני מתחתנת בקרוב ואני לא רגילה להתאפר..." ככה מתחילות לא מעט שיחות שלי עם כלות. האמת היא שאני מכירה את זה מקרוב. אני גדלתי בבית עם שבע אחיות ואף אחת מהן לא חובבת איפור מושבעת, בלשון המעטה. גם באירועים המשפחתיים הן עושות לי טובה שהן מסכימות להתאפר. אבל אחרי הכל, מצלמה אוהבת מייקאפ ובאירועים המזכרת שנשארת לנו זה התמונות. אז כדי שלא תרגישי צורך להחביא את אלבום החתונה שלך, אספתי כמה טיפים איך להתיידד עם עולם האיפור.

צלם: Meir Lavi - מאיר לביא / עוזר צלם: אבישי כהן זדה / מעצבת שמלות כלה: מעצבת שמלות כלה Anabell Bolotov / דוגמנית: Olivia Kravczyk לסוכנות HH Models / שוזרת פרחים: חווית פרחים אחרת- עמדת שזירה באירועים / מאפרת ומעצבת שיער: אורית נגר

קודם כל, בדקי עם עצמך ממה בדיוק את חוששת. יכול להיות שזה נובע מכך שלא ראית את עצמך אף פעם מאופרת באופן מקצועי ויכול להיות שדווקא יש לך ניסיון עם איפור מקצועי, אך לא היית מרוצה ממנו. או אולי הפחד המוכר שהמייקאפ לא יראה עלייך טבעי וכדומה.

אחרי שהגדרת לעצמך מה חשוב לך, נסי לקבל המלצות ולראות תמונות של מאפרת שעשויה לתת לך מענה לצורך האישי שלך. חפשי תמונות לפני ואחרי של נשים עם נתונים הדומים לשלך (נמשים, צבע עור, גודל עיניים ועוד) וצרי קשר עם המאפרת. עבודת ההכנה שלך חשובה מאד לצורך תיאום ציפיות. לא סתם אומרים שתיאום ציפיות זה החלק הכי חשוב באיפור.

כיום, רוב המאפרות עושות איפור ניסיון לכלות. בעיני איפור ניסיון חשוב במיוחד בגלל שהוא יכול להוריד לחץ מיותר מהכלה. אני ממליצה להגיע לאיפור ניסיון מוכנה ולדעת מה את רוצה לנסות. תוכלי להיעזר בתמונות מהאינטרנט כדי להיות בטוחה שיש לך שפה משותפת עם המאפרת. אם לא התחברת, בקשי לראות לוק שונה בצד השני. זכרי להיות ברורה וממוקדת בבקשתך.

לאחר איפור הניסיון, אל תמהרי לשטוף את פנייך. הישארי עם האיפור ותני לעצמך להרגיש שאת אכן שמחה ושלמה עם המראה שלך. תוכלי להיעזר בבני משפחה וחברות לצורך קבלת פידבק, אך הכי חשוב, הקשיבי לתחושותייך.

טיפ אחרון, שאולי נראה טריוויאלי, אך חשוב מעין כמוהו- שמרי על עור הפנים שלך! במיוחד לפני אירוע, חשוב כל כך להקפיד על טיפוח פנים נכון ומותאם מזג אויר על מנת שהאיפור יראה מושלם על פנייך וכך גם טבעי יותר. תוכלי להשאיר לי את הפרטים שלך בדף העסק שלי, לקבלת המדריך המלא בנושא.

אם נשארת איתי עד כאן, אני מאמינה שאכן המראה שלך חשוב לך. זכרי שהבירור שלך עם עצמך הכי חשוב, כך תוכלי לעשות תיאום ציפיות מוצלח יותר עם המאפרת, להתחבר לאיפור שבחרת בעזרת האיפור ניסיון ולהכין את עור הפנים שלך לאירוע שלא ישכח.

זמינה עבורך לשאלות נוספות,

אורית נגר,
מאפרת ומעצבת שיער.
0556634556

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות