מיקומכם באתר:   >   >   >  אטרקציות לחתונה יהודית

אטרקציות לחתונה יהודית

מאת: מערכת האתר , 7/4/17


החתונה היא אירוע משמח המסמן את תחילתה של משפחה יהודית בישראל. מאז ומתמיד ייחסו לחופה וקידושין וכן לכל אירוע החתונה משמעות מיוחדת בקהילות היהודיות השונות בגולה ובסופו של דבר בארץ ישראל.

גם כיום נוהגים לחגוג בהוד ופאר חתונות יהודיות, ועם השנים האחרונות נוספו אטרקציות שונות כדי להעניק לאירוע ערך מוסף. בימינו נוהגים בני הזוג להזמין אטרקציות שונות המתאימות לציבור הדתי, אטרקציות שיוסיפו יותר צבע לחתונה.

רוצים לקבל עוד מידע מקצועי? כנסו למגזין של אתר וילה VIP אשר יציג לכם עוד אטרקציות והמלצות על מסעדות בכל הארץ.

סוגי אטרקציות לחתונה

אלה כמה דוגמאות למגוון אטרקציות יהודיות לחתונה:

  • כנר לחתונה– הכינור מזוהה עם התרבות היהודית. אפשר להעניק לחתונה אווירה יהודית מושלמת על ידי הזמנת כנר מקצועי לקבלת פנים. הכנר ינעים את זמנם של האורחים במהלך הטעימות והמפגש שלהם עם המשפחות.
  • השכרת מכונות מזון – כדי שהאירוע שלכם יעניין גם ילדים ולא ייחשב לאירוע המיועד למבוגרים בלבד, ניתן להזמין מכונות מזון המפיקות פופקורן, ופל בלגי, שערות סבתא ומאכלים טעימים נוספים. תהיו בטוחים שממאכלים אלה ייהנו גם המבוגרים.
  • בר ממתקים– בר ממתקים הוא אטרקציה המוסיפה עליזות לאירוע שכולו שמחה. כי כשהממתקים מסודרים ומאורגנים יפה בצורת פרחים, פרפרים ושלל עיצובים אחרים, לא צריך לחכות עד לסוף הסעודה כדי לטעום מהקינוח. מבר הממתקים יוכלו ליהנות מבוגרים וילדים כאחד.
  • מפל שוקולד – זהו מפל אינסופי המציע לאורחים שוקולד משובח וכשר למהדרין. המפל מוסיף שמחה לאירוע ומעניק אספקה גדולה של שוקולד לכל אורח. אם תכניסו מפל שוקולד לחתונתכם, האירוע שלכם יהיה לשיחת היום במהלך שבוע שלם.
  • מגנטים לאירועים – אין דרך טובה יותר לתעד אירוע מתמונה. מגנטים הם מזכרת יפה לכל מי שמעוניין להעניק לאורחים מתנה קטנה ולהודות להם על כך שעשו מאמץ והגיעו לחתונה. ניתן להוסיף גם כיתוב על המגנט שיכלול את תאריך החתונה וכיתוב בסגנון "תודה שהשתתפתם בשמחה". תמונת מגנט היא מזכרת טובה מהאירוע שלכם שהאורחים יכולים לתלות על דלת המקרר או הכניסה לבית.
  • הפרחת יונים – ציפורים לבנות שעפות באוויר היא אטרקציה יפה לעיני כל. בני זוג אוהבים להזמין מפריח יונים כדי שיוכל להפריח אותן קצת לפני החופה או לקראת סיום האירוע וליצור אפקט של החתונה המושלמת.

אטרקציות לחתונה בוילה

הוילה מתאימה לעריכת מגוון רחב של אטרקציות, למעשה, היא מספקת אטרקציות בעצמה. הוילה מציעה לא רק רחבה גדולה לחתונה, אלא חדרי אירוח שבהם ניתן להשתמש לפני החתונה. כך תוכלנה הכלה וחברותיה ליהנות מזמן איכות בתוך הוילה, לשחות בבריכה הפרטית, להזמין עיסוי ספא לנשים או לנוח בכיסאות השיזוף, וכמובן גם להתכונן לחתונה עצמה בחדרים הגדולים של הוילה. גם ביום החתונה יוכלו האורחים להשתמש בהפעלות שמציעה הוילה כמו משחקי שולחן שונים הכוללים לא פעם ביליארד, הוקי אוויר, פינג פונג או כדורגל. נוסף על כך, הוילה כוללת מרחב גדול המספק עבור אטרקציות מגוונות שהוזכרו מקודם כמו בר ממתקים, מכונות מזון או מפריח יונים.

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות