מיקומכם באתר:   >   >   >  קייטרינג לחתונה

קייטרינג לחתונה

מאת: בשיתוף אתר וילה דילס , 22/3/2017


החלטתם להתחתן במזל טוב. כבר קבעתם את מועד החתונה, הזמנתם את כל האורחים, סגרתם על מקום שבו תחגגו את חתונת חייכם ומדדתם את הבגדים המתאימים לחתונה. דבר אחד שכדאי להקדיש לו תשומת לב מיוחדת הוא בחירת הקייטרינג לחתונה.

האורחים שלכם לא באים בעיקר בשביל הקייטרינג, אלא כדי לשמוח ולרקוד עמכם ביום המיוחד, ודווקא משום כך כדאי לכבד אותם ולפנק אותם במאכלים טעימים.

לרשותכם מאגר דילים לוילות לחתונה באתר וילה דילס - חפשו וילה מתאימה / מומלצת לחתונה של פעם בחיים! הוילות נמצאות בכל אזורי הארץ!

סוגי הקייטרינג השונים

ישנו מגוון רחב של קייטרינג לאירועים שונים שיש להם מכנה משותף אחד: מדובר בסוגי קייטרינג כשרים. קייטרינג כשר לחתונה מתאים לזוג המעוניין להפתיע את אורחיו במאכלים טעימים מבלי לוותר על אורח החיים הייחודי שאליו הוא רגיל ואותו שומרים מרבית האורחים שיהיו נוכחים בחתונה. כל זוג הולך לפי חומרת הכשרות המתאימה לו, ולכן כשבוחרים קייטרינג חשוב לבדוק את תעודת הכשרות. נוסף על כך, קייטרינג בחתונה מתקשר אצלנו על פי רוב לסטייקים גדולים שלא אוכלים כל יום או לפרגיות על האש, אך ישנם זוגות שאינם אוהבים לאכול בשר ולכן הם בוחרים בקייטרינג חלבי לחתונה הכולל מאכלים כמו פסטות או דגים. בחתונה שיש בה סוג קייטרינג כזה יוכלו האורחים ליהנות מכוס קפה בחלב אחרי ארוחה דשנה.

לבחור קייטרינג מתאים

כדי לבחור את הקייטרינג המתאים, מומלץ לבחון את סוג האורחים המגיעים לחתונה. האם מדובר באורחים המקפידים על אכילת מאכלים מטעם כשרות ספציפית? האם רוב האורחים אוהבים לאכול בשר, או שיש לכם חברים רבים שהפכו לצמחוניים בתקופה הקרובה? במקרה זה, גם אם אתם בוחרים קייטרינג בשרי, דאגו למנות צמחוניות טובות עבור האורחים הנמנעים מאכילת בשר.

הקפידו ללכת לטעימות שמציע הקייטרינג ובחרו את טיב האוכל המתאים לכם. מומלץ גם להביא לטעימות בני משפחה וחברים, במטרה לאסוף כמה שיותר דעות של אנשים שונים ולבחור בסופו של דבר את הקייטרינג הטוב ביותר.

כמו כן, דאגו לברר עם בעלי הקייטרינג האם ניתן להעביר את האוכל שיישאר לארגוני צדקה, כדי שהמאכלים המשובחים לא ייזרקו ויבוזבזו לחינם.

קייטרינג לחתונה בוילה

אם בחרתם לערוך את חתונתכם בוילה, אתם אחראיים בין השאר על בחירת הקייטרינג. אבל כאן הוילה באה לעזרתכם, והיא מציעה כלים כמו מטבח מאובזר להכנת כל ארוחה שתידרש וכן ערכת ברביקיו להכנה על האש. כך ניתן לעדכן את בעלי הקייטרינג על האביזרים שיש במקום החתונה שלכם ולהקל עליהם בעת הכנת המאכלים והגשתם לאורחים.

מעבר לכך, זוגות לא מעטים בוחרים לחגוג את יום החתונה שלהם בוילה ולא באולם חתונות, בשל האווירה האישית שמספקת הוילה הקטנה על פני האולם הגדול. כמו כן, בוילה בני הזוג אחראיים לא רק על בחירת הקייטרינג, אלא גם על ארגון כל הוילה לחתונה – כולל ארגון רחבת הריקודים, סידור השולחנות והכיסאות, ארגון החופה מתחת לשמים ועיטור כללי של המבנה הנרחב של הוילה. הוילה מוציאה מהזוג הצעיר את היצירתיות שבו, בכך שהיא מאפשרת לו חופש פעולה מלא בארגון היום המאושר בחייו. 

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות