מיקומכם באתר:   >   >   >  למה לשים לב כשבוחרים צלם לחתונה

למה לשים לב כשבוחרים צלם לחתונה

מאת: מערכת האתר בשיתוף אתר וילה , 20/12/16


כשמדובר באירוע משמח כמו חתונה, הצלם הופך לאחראי הבלעדי כמעט של האירוע.

אמת, סביר להניח שבחתונה שלכם יופיעו כל בני הדודים עם המכשירים הסלולריים שלהם ויתחילו לצלם אתכם מכל צד, אבל ישנם שני הבדלים בינם לבין הצלם המקצועי: האחד הוא שמצלמתו של הצלם מקצועית יותר ומפיקה תמונות באיכות גבוהה והשני הוא שבעוד שהצלם מתמקד בצילום האירוע בלבד, בני הדודים שלכם צריכים לתמרן בין הצילום בסלולרי לבין האוכל והריקודים.

אם תרצו לקיים חתונה או אירוע מסויים חפשו וילות לאירועים באתר וילה וואו האיכותי!

בחירת צלם לחתונה

כדי לתעד את האירוע המיוחד שלכם בדרך המושלמת, מומלץ לשים לב לכמה דגשים לפני שאתם בוחרים את הצלם המקצועי הטוב עבורכם:

 • הצלם מבין את אופי האירוע – הצלם לא חייב להיות דתי כדי לצלם את האירוע שלכם, אך הוא בהחלט צריך להבין את הלך הרוח הדתי והחרדי. עליו לדעת לצלם במקצועיות וברגישות את החתן והכלה ואת שאר האורחים מבלי לפגוע בפרטיותם של החוגגים. נוסף על כך, גם לאחר החתונה, כאשר הצלם עורך את התמונות וסרטוני הווידאו, עליו להקפיד על עריכה שתתאים לציבור הדתי.
   
 • הצלם מפיק תמונות טבעיות – תמונות הסטילס הטובות ביותר הן תמונות שצולמו בזמן האירוע מבלי שהאנשים יהיו מודעים לכך שמצלמים אותם. מסיבה זו, על הצלם להיות "בלתי מורגש" כמעט כדי להנציח את הרגעים הקטנים והטבעיים של החיים. עם זאת, הצילום צריך להתבצע ברגישות ומבלי לפגוע בצנעת הפרט.
   
 • צילום איכותי – התמונות וצילומי הווידאו שם הצלם צריכים להיות איכותיים. בחנו את תיק העבודות של הצלם – האם התמונות והצילומים נראים בצבעים בהירים? האם הפנים של האנשים בתמונה נראות היטב ולא מטושטשות.
   
 • "אני לא פוטוגני" – את המשפט הזה אנו שומעים הרבה מאנשים שאינם אוהבים להצטלם. גדולתו של צלם סטילס מקצועי היא ביכולת שלו לצלם את כל סוגי האנשים, פוטוגניים ולא פוטוגניים, בדרך הטובה ביותר, כך שהם יוכלו להיות מרוצים מפניהם המשתקפות בתמונה גם אם הם לא מחשיבים את עצמם לפוטוגניים בדרך כלל.
   
 • עניין של מחיר – אל תהססו לבקש מהצלם הצעת מחיר. בחנו הצעה זו היטב. אם המחיר נראה לכם יקר מדיי, נסו להתמקח או לבחור צלם אחר. מצד שני, אל תתפתו למחיר זול באופן מחשיד שעלול להעיד על איכות ירודה של התמונות או על חוסר מקצועיותו של הצלם.

צלם לחתונה בוילה

בזמן האחרון הטרנד של עריכת חתונה בוילה הולך וגדל. זוגות רבים נוטשים את האולם הגדול לטובת עריכת חתונה אישית וקטנה בוילה רומנטית במושב או בוילה בורגנית בעיר. הוילה מספקת שטח גדול עבור החוגגים לצורך ריקודים, שולחנות אוכל וכמובן – מקום עבור הציוד של הצלם. הצלם יכול לנוע בחופשיות במהלך כל החתונה, ולתעד את האירוע בתמונות סטילס וסרטוני וידאו את החתן השובר את הכוס, את אם הכלה הבוכה מהתרגשות, את הדוד שנהנה מלפרק את העוף או את הילדים המשחקים בביליארד באחד ממשחקי השולחן שבשטח הוילה. 

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות