מיקומכם באתר:   >   >   >  תרגיע! להירגע לפני החתונה

תרגיע! להירגע לפני החתונה

מאמר בנושא יום החתונה
מאת: קורה שוורץ , 8.1.08

כמה טיפים להורדת לחצים ולהתנהלות מרגיעה של יום החתונה :)

פורסם בחברת לי קל אירועים המארגנת חתונות ואירועים למעלה מ-18 שנ - http://www.lee-kal.co.il

אתם מתחתנים ומארגנים את ה-ערב של חייכם ורוצים חתונה מיוחדת . אתם דואגים שכל אחד ייהנה ויזכור את הערב לאורך הרבה שנים, או לפחות למספר חודשים.

שימו לב רק לפרט אחד, שהוא לא שולי כלל: הערב הזה הוא הערב של המתחתנים ! אתם אלה שאמורים ליהנות עד כמה שאפשר כשאתם מתחתנים. זכרו: המטרה מקדשת את האמצעים ? והיא אפילו מקדשת את הקידושין!

אז מה אפשר לעשות?

ראשית, זכרו שרוב האורחים מגיעים על מנת לשמח את המתחתנים? ולא לבקר את סלט החסה. שנית, תמיד ימצא אורח אחד לפחות, שלא יהיה מרוצה. שלישית, לא לשכוח שזאת לא פרמיירה של שחקנים מקצועיים. גם אם הכל יהיה נהדר ולא תהיה שום פשלה, אין שום סיכוי להופעה חוזרת או לקבלת קביעות כמתחתנים סידרתיים. אז אנא מכם: קחו את הדברים בקלות !
אתם רוצים לאפשר לחברים לבקש גם "שיר כבקשתך"? תמנו את אחות / אח / חבר שיהיה מחובר לתקליטן. הדבר היחיד שעליכם לעשות זה להציג את האדם שבחרתם בפני התקליטן מבעוד מועד ולספר לו בקצרה מה התפקיד שהועדתם לו.

בחרו אדם אחר שיהיה בקשר עין עם הצלם. ברגע שהוא יחליט שיש לצלם אנשים מסוימים, הוא רשאי לבקש זאת מהצלם. אמרו לצלם מראש שידאג לצלם גם את הדוד המבוגר, אפילו אם הוא לא כפיל של בראד פיט.

אפשרות אחרת: להיפגש עם הצלם בנחת, לפני שמתחתנים, להציג בפניו את בני המשפחה הקרובים ואת החברים הכי טובים שלכם, המתחתנים. 

רוצים להיות בטוחים שאין שום בעיה עם השירות? תמנו את הדודה הביקורתית לתפקיד הרם. אין דבר שיעמוד בפניה ואתם תוכלו לבלות בשקט ? או ברעש, כפי שתחליטו. היא כבר תדאג שהסבא יקבל את המנה שלו בזמן, שהדוד מאמריקה יקבל את התיבול האהוב עליו ( ברוב המקרים: קטשופ..) בעוד שאתם מבלים כמתחתנים.

יומיים לפני, תכינו תיק עזרה ראשונה ותיק עזרה שניה. תנו אותם מבעוד מועד למשמרת הנאמנה של האחות או החברה הקרובה. בתיק עזרה ראשונה חייבים להיות: זוג נעליים נוחות לריקודים לכל אחד משני המתחתנים, מחט וחוטים במספר צבעים, כצבעי הבגדים של המתחתנים. בנוסף: סיכות ביטחון, פלסטרים,מסרק, כלי איפור, טישו,מראה קטנה. בחורף: זוג גרביים רזרבי.

בתיק עזרה שניה שימו כמה כדורים נגד כאבי ראש, מפיות לחות מהסוג המשמש טוסיק של תינוק,עט וניר.המתחתנים נוהגים גם לתת טיפ למלצרים, לרב המלצרים, לשף ? וכו". הכינו מעטפה עם מזומנים לכל אחד מהנ"ל. תנו את כל המעטפות לאחד האבות או הגיסים. הבטיחו רק ש"מחזיק המעטפות " יישאר כל עוד המתחתנים נמצאים.

אחרון חביב: היות ותמיד יש מספר מאחרים, בקשו מאחד החברים שיהיה בקשר עין עם רב המלצרים ויורה לו מתי ? ואם בכלל ? יש לפתוח את השולחנות הרזרביים וכמה שולחנות יש לפתוח.אתם אמנם מחלקים לכל אחד מהקרובים תפקיד קטן, אבל זה מבטיח שכל הדברים יעשו על הצד הטוב ביותר, אף אחד לא יטרח יתר על המידה ואתם תוכלו לחגוג בכיף.
מזל טוב וערב מוצלח לכל המתחתנים!

בחסות: אלבום תמונות

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות