מיקומכם באתר:   >   >   >  ברכת כלה - נוסח א'

ברכת כלה - נוסח א'

מאמר בנושא תפילות לחתונה וברכות
מאת: מערכת האתר

ברכת כלה לפני החופה, נוסח א', גרסה להדפסה

להורדה בפורמט מעוצב לחצו כאן.

"     שיר המעלות לשלמהאם יי לא יבנה בית שוא עמלו בוניו בו אם יי לא ישמור עיר שוא שקד שומר: שוא לכם משכימי קום מאחרי שבת אוכלי לחם העצבים כן יתן לידידו שנא: הנה נחלת יי בנים שכר פרי הבטן כחצים ביד גבור כן בני הנעורים: אשרי הגבר אשר מלא את אשפתו מהם לא יבשו כי ידברו את אויבים בשער".

רבונו של עולם הריני מודה לפניך על כל הטובות שגמלת עמי מיום הולדי ועד עתה. ובפרט היום הזה שאתה מזכני להכנס לחופה יחד עם חתני המיועד לי  ____   בן   _____ . יהי רצון לפניך יי אלקי  ואלקי אבותי, אלקי אברהם אלקי יצחק ואלקי יעקב שתתמלא ברחמים עלינו היום הזה בשעה קדושה זו ותזכנו להקמת בית נאמן בקדושה ובטהרה לעבודתך. ותרבה אהבה ואחוה שלום ורעות בננו ותזכנו לחיים ארוכים ומאושרים חיים של טובה וברכה חיים של אושר וכבוד. ותזכנו למצוא חן וחסד בעניך ובעיני כל רואנו ותתמיד בריאותנו ותשמרנו מכל דבר רע. ותזכנו לזרע קדש של קיימא ותשלח ברכה והצלחה בכל מעשה ידינו ותטע בלבנו אהבתך ויראתך לעשות רצונך ולעבדך בלבב שלם.

ותזכנו להיות בשמחה כל ימי חיינו ותברכנו ברכה שלימה ברב עז ושלום כדבר שנאמר: "יברכך ה' וישמרך, יאר ה' פניו  אליך  ויחנך ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום"

חנני וענני ושמע תפלתי, כי אתה שומע תפלת כל פה ,

אמן,כן יהי רצון.

 

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות