מיקומכם באתר:   >   >   >  להפוך את יום החתונה למושלם

להפוך את יום החתונה למושלם

מאמר בנושא יום החתונה
מאת: מערכת האתר , 29.8.2010

יום החתונה הוא היום הכי שמח אך גם הכי תוסס ומלחיץ. אז מה עושים כדי שהוא יהיה מושלם?


יום החתונה הוא היום הכי שמח ומרגש, אך הוא גם היום הכי תוסס ומלחיץ. ההכנות הרבות לחתונה וכל הציפיות הגדולות  מהיום המיוחד הזה שישפיע על המשך כל חייכם, יכולים לגרום בקלות להרבה עצבים. אז מה עושים כדי שכל היום הזה - מתחילתו ועד סופו - יהיה באמת היום הכי שמח בעולם?

קודם כל צריך לקחת בחשבון שיום החתונה יכול להיות לא פשוט - פקק בדרך לצילומים, המאפרת מאחרת ומחשבות מלחיצות לגבי הערב עצמו. אתם חייבים להחליט מראש ששום דבר לא יוציא אותכם מהרוגע והאווירה הקסומה של היום הזה ולהאמין שכל מה שיקרה באותו יום - הכל משמיים והכל בסוף יתגלגל לטובה בע"ה.

זה דורש החלטה אמיצה וקשה אך אם תתמידו בה ולא תתנו לשום דבר להוציא אתכם מהשלווה שלכם תגיעו רגועים ושמחים לחתונה ובאמת תהנו ממנה.

הכינו לוח זמנים מתוכנן מראש עם כל מה שצריך להספיק באותו יום. חשוב שלא תעמיסו על היום הזה דברים רבים מידי כדי שלא לטפח ציפיות מיותרות ולהתאכזב שלא הספקתם להצטלם על רקע מפלי הניאגרה. השאירו מעט זמן ספייר בלו"ז שאתם בונים לכם - כי ביום הזה הזמן פשוט בורח לו. חשוב שיהיה מספיק זמן לכל דבר ולא שכל פקק שיווצר בכביש יצור עיכוב בלוח הזמנים ויביא בעקבותיו הרבה מתח ועצבים.

תשתדלו להיות ביום החתונה עם האנשים שאתם הכי אוהבים, מסתדרים איתם והם מפרגנים מכל הלב, כי  האנשים עושים את היום. אתם (ובעיקר את) גם לא צריכים פמלייה נשיאותית שתלווה אתכם. בחרו חבר או שניים שילווה אתכם במשך היום, ואתם מסודרים.

חשוב מאוד לאהוב את עצמכם ביום הזה, לפרגן לעצמכם, לחייך הרבה ולהמנע מחשיבה שלילית – "עליתי ברבע קילו, בטח השמלה כבר לא נראית עלי יפה...", או להתבאס בגלל חצ'קון חדש ולחשוב שכל מה שיראו כשיסתכלו עלי בחתונה זה את החצ'קון.

והכי הכי חשוב לזכור שזה היום שלכם, היום שכל העוונות שלכם נמחלים בו. יום שבו אתם כמו מלך ומלכה והקב"ה ממש אתכם לאורך כל היום הזה. תרגישו אותו צועד איתכם ושמח בשבילכם. תדברו איתו, תבקשו ממנו על הבית שאתם עתידים לבנות ותתפללו, (תפילות ליום החתונה), על הכל יש לכם זכויות מיוחדות אצלו ביום הזה אל תפספסו אותן.

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות