מיקומכם באתר:   >   >   >  התארסתם? מזל טוב! רגע.. אז מאיפה מתחילים? חלק א'

התארסתם? מזל טוב! רגע.. אז מאיפה מתחילים? חלק א'

מאמר בנושא מסביב לחתונה
מאת: מערכת האתר , 5/9/2010

לפני שצוללים עמוק להכנות ליום הגדול.. מאיפה בכלל מתחילים לארגן חתונה?


טוב, אז עברתם את מסכת הדייטים, מצאתם את הנפש התאומה שלכם והחלטתם להתחתן... עד כאן הכל ברור.

אבל.. מאיפה בכלל מתחילים לארגן חתונה?במאמר זה נעזור לכם להתמקד בדברים החשובים יותר מבחינת סדר עדיפויות בכל הקשור לארגון החתונה שלכם.

המלצה חשובה לפני שמתחילים, לכו יחד לחנות לציוד משרדי וקנו קלסר נוח בו תוכלו לרכז את כל החומר הרלבנטי. נשמע קיטשי? משעמם? תתפלאו לגלות איזה בלגאן יכול להיות לכם אם לא תהיו מאורגנים.. אז קחו את זה כעצה טובה לדרך, וגם תרוויחו לכם מזכרת יפה להראות לנכדים(!)

ראשית, עליכם לשבת ולהחליט מתי (פחות או יותר) אתם רוצים לערוך את החתונה, וכן איזה איזור(ים) בארץ יכול להיות רלבנטי עבורכם. כעת אפשר להתחיל לחפש גן או אולם אירועים. ערכו רשימה של מקומות רלבנטיים (יש לנו כאן רשימה די רצינית של אולמות אירועים) ותרימו טלפון לקביעת פגישה ביום בו מתרחש אירוע במקום. סכמו את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהאולמות ואת האפשרויות השונות להרכבת מנות ומחיריהן. והחשוב מכל, אילו תאריכים פנויים באולם באותה תקופה בה אתם מעוניינים. שימו לב לתאריכים שלא נהוג להתחתן בהם, כדאי לבדוק כבר בשלב זה.

עוד דברים שכדאי לקחת בחשבון - מחירי אירועים ביום חמישי בדר"כ יקרים יותר, כנ"ל לגבי תקופת הקיץ והחופש. אל תתביישו לדרוש לראות את רשיון העסק של המקום, כיוון שקרו הרבה מקרים בהם גני אירועים פעלו ללא רישיון ואפילו נסגרו וברגע האחרון חתונות התבטלו ונאלצו לעבור למקום חלופי. אתם לא רוצים להיות "שם"..

אמרו חכמינו, אין חכם כבעל ניסיון, וכדאי גם לכם להיות חכמים יותר ולעשות מאמץ לקבל חוות דעת אמיתית ממי שעשה /היה באירוע במקום בזמן האחרון, גם אם כבר החלטתם לסגור דווקא עם מקום מסוים.

מומלץ מאוד לעיין גם ברשימה הבאה של דברים שחייבים לבדוק כשסוגרים עם אולם אירועים.

אז יש לנו תאריך ואולם? שיהיה במזל. עכשיו מתחיל לו המירוץ הגדול של חיפוש וסגירת חוזה עם שאר נותני השירותים לחתונה - מירוץ שבו יש רק מנצחים. את המירוץ הזה אפשר לקחת ברוגע אם עושים זאת נכון – מקבלים המלצות מחברים אך בוחנים הכל גם בעיניים. לא להלחץ ולרוץ ולסגור אך גם לא להתברבר ולמצוא את עצמכם חסרי החלטה.

המשך בפעם הבאה!

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות