מיקומכם באתר:   >   >   >  התארסתם? מזל טוב! רגע.. אז מאיפה מתחילים? חלק ב'

התארסתם? מזל טוב! רגע.. אז מאיפה מתחילים? חלק ב'

מאמר בנושא מסביב לחתונה
מאת: מערכת האתר , 16.9.2010

מאיפה בכלל מתחילים לארגן חתונה? חלק שני בסדרת מאמרים על היסודות לארגון חתונה.


אז לאחר שדאגתם לאולם אירועים ותאריך לאירוע, אפשר להמשיך לכל יתר הארגונים ולהתחיל לסמן Vים ברשימה. כעת יש לכם מסגרת זמן מסודרת  ואתם כעת יכולים להערך לחתונה ברוגע. המשך הארגון מתחלק למס' תחומים:

  1. נותני שירותים בסיסיים לאירוע עצמו - להקה / תקליטן, קייטרינג אם צריך וצלם לאירוע. אלה הם שירותים בסיסיים שדורשים חיפוש והתאמה אישית, ולא תלויים רק בכם, אלא גם בזמנו של נותן השירות, כך שתצטרכו להשקיע זמן ומחשבה בחיפוש.
  2. כל מה שקשור בהופעתכם בחתונה - טבעת נישואין!! חליפה, נעליים, שמלת כלה, מאפרת וכדו'. כל הארגונים הקטנים האלה. דברים אלה יכולים וצריכים להדחות לאחר שסגרתם פחות או יותר על הדברים הבסיסיים יותר.
  3. הזמנות / מזכרות לחתונה ואטרקציות – רבים לא נוטים להשקיע מחשבה רבה בתחום זה, שכן לרוב אין הבדלים קריטיים בין בתי הדפוס השונים. נושא זה גם לא מלחיץ בזמן כיוון שהוא יכול להתבצע במועד שנוח לכם, וניתן אפילו להזמין מזכרות לאירוע גם שבוע לפני החתונה (אל תבנו על זה.. \"smiley\")

חיפוש להקה

כולם רוצים למצוא להקה טובה ומשמחת (או תקליטן), שתענה לסגנון שאתם והאורחים שלכם אוהבים. חשוב לזכור שהשקעה של סכום נוסף בלהקה אחת שטובה בעיניכם יותר מלהקה אחרת, היא השקעה טובה יותר מאשר בשיפור קל של המנות שמוגשות באולם, שכן להקה טובה יכולה "להרים" ולשנות את פני האירוע כולו. בכל מקרה, חובה לתאם עם הלהקות שמעניינות אתכם ולבוא לראות אותן בפעולה באירוע אמיתי. איכות הסאונד, סגנון השירה, אנרגיות על הבמה והשקעה של הצוות עושים את ההבדל בין דיסק שיושב על המדף בבית, ובין הופעה חיה שתינתן אצלכם בחתונה. שימו לב לפרטים הקטנים: הליווי המוזיקלי (כלי נגינה וסגנונות שונים אפשריים) בהולכת החתן והכלה לחופה וכמובן במעמד חופה עצמו, קיום הגברה טובה במעמד החופה.וכו'

צילום האירוע

במקביל כדאי לראות אלבומי חתונה של מספר צלמים. צלם טוב צריך לדעת לתפוס את הרגעים המיוחדים שלא יחזרו אך מצד שני להיות כמה שפחות מורגש בקהל, ונראה או נדחף במהלך החתונה. בררו לגבי מצלמת וידאו ללא כבל (ואם יש כבל אזי יש לדאוג שיהיה מודבק לרצפה ולא יהוה מכשול). כדאי לברר אצל הצלם כמה אנשים משלו הוא שולח לצלם בחתונה, מי הם, כמה ניסיון יש להם והאם הצלם הראשי יבוא ויצלם גם.

טיפ שלנו – תמונות משפחתיות מומלץ לעשות כשהזוג יוצא מחדר יחוד (לפני שהוא מגיע לרקוד באולם) כי אז בניגוד לסוף החתונה כולם נוכחים, וכולם עוד נראים במיטבם, (האיפור עוד לא מרוח אחרי ערב שלם של ריקודים, הבגדים עוד לא התלכלכו והתקמטו, הקטנים עוד לא נרדמו וכו') ובכלל עירנות והופעה טובה יותר של המצטלמים תועיל רבות לתמונה.

בנוסף, אם יש אנשים שחשוב לכם להצטלם איתם או אותם דאגו לבקש זאת במפורש מהצלם בזמן החתונה, אל תבנו על זה שהוא יצלם את כל מי שיגיע לחתונה.

וההמשך כרגיל... בפעם הבאה!

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות