מיקומכם באתר:   >   >   >  איך להוזיל את הוצאות החתונה?

איך להוזיל את הוצאות החתונה?

מאמר בנושא מסביב לחתונה
מאת: מערכת האתר , 3.10.2010

איך בכל זאת אפשר לחסוך בהוצאות החתונה? איך מפיקים חתונה שהיא גם מכובדת, כיפית ויפה וגם חסכונית כמה שניתן?


כולם רוצים את החתונה המושלמת. האווירה, החיוכים, הרומנטיקה וההתרגשות. כולם רוצים חתונה שכולם יזכרו אותה ובעיקר יהנו להשתתף בשמחתכם. ברור לכם מראש שהכל צריך להיות מושלם – המראה, האוכל, הריקודים והשמחה, המוזיקה, המזכרות לאורחים והאלבום שלכם. הכל צריך להיות קסום ומתוקתק!

כשאתם באים להתחיל בארגון חתונה, תזכרו שזהו תהליך מורכב שדורש אנרגיות וסבלנות - סה"כ מדובר בהפקה של פעם בחיים. וכיאה להפקה כזו, העלות היא בהתאם. אתם פתאום מגלים שעלות צילום ערב אחד מתקרבת למשכורת החודשית שלכם. אתם מבינים שכל מנה של הקייטרינג עולה כמו ארוחה זוגית במסעדה טובה. ובקיצור - כלנותן שירות שצריך להזמין עבור האירוע עולה הרבה מאוד כסף. הרבה יותר ממש שהורגלתם להוציא - ממש סקאלה אחרת של מחירים.

אז איך בכל זאת אפשר לחסוך בהוצאות החתונה? איך מפיקים חתונה שהיא גם מכובדת, כיפית ויפה וגם חסכונית כמה שניתן? על מה אפשר לוותר? איפה דווקא אסור להתפשר?

הוזלה באולם /גן

חשוב לזכור שהכל עניין של ביקוש והיצע, וכיוון שהקיץ והחופש נחשבים כעונת החתונות, חתונה בחורף היא זולה יותר .טוב נו, אנחנו לא אומרים לכם שתשבו אומללים בבית ותחכו לבוא הנחליאלי, אבל כדאי לקחת בחשבון שחודשי הקיץ ובעיקר חודשים אוגוסט-ספטמבר הם היקרים ביותר. כנ"ל לגבי היום בשבוע - יום חמישי נתפס כיום נוח מאוד לחתונה כיוון שלא עובדים ביום שלמחרת ולכן האורחים יכולים להשאר יותר וכולם באים לחתונה עם הרבה פחות דאגות. המשוואה פשוטה: יום יותר מבוקש = עולה יותר כסף..

קבלת הפנים לפני החופה - מה שבעיקר קובע את העלות לחלק הזה של החתונה (כן, זה שאתם בכלל לא תשתתפו בו..) הוא מס' תחנות המזון שאתם בוחרים להזמין מהאולם, הגן או הקייטרינג. לא נכנס לפרטים של מהו המספר הדוכנים הבשריים האופטימלי לקבלת הפנים לחתונה, אך כדאי לזכור שאף אחד לא יזכור אם בדוכן בסגנון התאילנדי היה גם בקר מוקפץ עם בוטנים ולא רק עוף עם כרוב ופטריות..

וכך הלאה, ניתן בקלות להגביל את מספר תחנות המזון, ולהסתפק קצת יותר במועט. במילא מיד לאחר החופה יוכלו האורחים המורעבים לסעוד את ליבם סביב שולחנות הישיבה עצמם.

מקווים שנהנתם מהטעימה ושיש לכם "טעם של עוד".. המשך יבוא!

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות