מיקומכם באתר:   >   >   >  איפור כלה - טיפים ממאפרת הכלות טל לוי

איפור כלה - טיפים ממאפרת הכלות טל לוי

מאמר בנושא יום החתונה
מאת: טל לוי - מאפרת מקצועית , 13/9/2012

לאיפור כלה יש שם דבר בעולם האיפור. מה כ"כ מיוחד ומייחד איפור זה על פני איפור אופנה, במה, או כל אירוע אחר??


כמאפרת כלות, חשוב לי לכתוב לכן כלות יקרות, את המיוחדות שיש לאיפור שכזה, וכדי שתגענה עם מעט יותר ידע , כאשר אתן פונות למאפרת זו או אחרת על מנת לקבוע מי תהיה איתכן ביום הגדול.

אכתוב כמה נקודות מזווית ראייתי.

 • איפור עמיד -באיפור כלות חשוב להשתמש רק במוצרים עמידים מאד! מוצרים "זולים" פשוט לא עושים את העבודה. כלה שיוצאת ממאפרת בשעה 15:00 חייבת להראות אותו הדבר גם ב20:00 וב 00:00 , חשוב להדגיש שלא כל מוצר יקר, בהכרח איכותי ולהיפך.. אך אולי נתון זה יכול להסביר מדוע המחיר של איפור כלה עולה סכום לא מבוטל..
   
 • איפור ניסיון - איפור ניסיון חשוב מכמה הביטים , ראשית חשוב לראות את ה" קליק" שנוצר עם המאפרת, גם  מאפרת מקצועית ביותר , שאין אינטרקציה נכונה איתה , עלולה שלא במכוון לגרום ללחץ מצדך, וחבל. שנית, איפור ניסיון נועד כדי לערוך תיאום ציפיות ולהגיע מוכנים ככל שאפשר ליום החתונה, באיפור זה, המאפרת תראה לך מס' סגנונות איפור, בהתאם לרצונותייך ובהתאם למה שלדעתה יתאים לך ולמראה פניך, תתאים את הגוונים ותרשום הכל.  ( חשוב לשים לב שהמאפרת רושמת, מפני שהמטרה היא לשלוף ביום הגדול את הצבעים המתאימים , ולדעת בדיוק מה עושים .)                                                               


    טל לוי
  .

  התאמת האיפור לפנים - מאפרת מנוסה יודעת איזה איפור מתאים למבנה פנייך, צבעים, צורה וכד'. כמובן שיש לך את כל הזכות לבקש מה שאת אוהבת ועל המאפרת למלא את בקשותייך, אך כדאי גם להקשיב לבעלת המקצוע שתסביר בנועם מדוע לדעתה כדאי סגנון זה או אחר ( לא תמיד תוכל המאפרת להסביר בדיוק למה הצבעים/הצורות שתרצי אינם מתאימים, מפני שאין עניין שהמאפרת תגיד לאשה ש : שיניה צהובות ואודם סגול יבליט זאת או עיניים רחוקות שצורת משולש בקצה תגרום להן להראות רחוקות יותר וכן אף רחב, נקבוביות וכד'). את כל אלו מוודאים ומסכמים גם כן באיפור הניסיון.
 •  
 • נוחות - מה שהופך את היום המיוחד  לחוויה, הוא הרוגע. כדאי לסכם עם מאפרת שתגיע עד ביתך ועדיף כמובן שיסכמו  ביניהן מעצבת השיער והמאפרת את בואן ללא טירטור מצידך ביום שהוא לחוץ גם ככה.
   
 • סטריליזציה -  לעניות דעתי אין בישראל מספיק מודעות לנושא ולכן חשוב בהחלט לוודא עם המאפרת כיצד היא מחטא את מברשותיה, האם היא משתמשת לכולן באותה המסקרה ( או במברשת חד פעמית לכל מאופרת) , האם השפתון עובר ממאופרת למאופרת ( או שהיא מוציאה למברשת) , בשאלות אלו את מוודאת את הרגלי הניקיון של המאפרת. ועם כל האי נעימות שבדבר, לא תרצי להדבק בהרפס או בדלקת עיניים.
   
 • ערכת עזרה שניה לאיפור - מאפרת מקצועית תצייד את כלותייה בערכה המכילה מעט מייקאפ בספוג ( במיוחד בחורף) , פודרה או ניירות בלוט- הסופגים זיעה, צמרוני אוזניים, וגלוס.

מזל טוב!! ורק אושר ושמחה תמיד!!

מקווה שהצלחתי לתת מענה לשאלות, אך בכל שאלה או עצה אני במרחק לחיצה!!

טל לוי - מאפרת מקצועית לכלות ואירועים, מעבירה סדנאות אישיות וקבוצתיות 052-5349514 טל לוי
 

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות