מיקומכם באתר:   >   >   >  כפרי וחגיגי: טיפים לארגון חתונה בחווה

כפרי וחגיגי: טיפים לארגון חתונה בחווה

מאת: מערכת האתר , 16/09/2013

לצד החתונות הגדולות, היוקרתיות והמושקעות גימיקים, זוגות רבים בוחרים באפשרות שפויה אבל מיוחדת יותר - חתונה כפרית.


בשנים האחרונות ישנה אופנה חדשה-ישנה. לצד החתונות הגדולות, היוקרתיות והמושקעות, עמוסות הגימיקים, זוגות רבים בוחרים באפשרות שפויה אבל מיוחדת יותר. חתונה כפרית. אין דבר יותר כפרי מאשר חווה חקלאית. זוגות רבים מוצאים את עצמם פוסעים אל החופה בחוץ, תחת כיפת השמיים, באווירה ירוקה וכפרית, מיוחדת במינה. חוות רבות מציעות את האפשרות לארגן אירוע חגיגי שכזה בתוך החווה – בארגון של חברת אירועים או בארגון עצמאי. 

בחרתם בחתונה בחווה? הנה כמה טיפים לארגון החתונה

התאימו את המקום לקהל שלכם

אם החלטתם להפיק חתונה בחווה ולהזמין את כל חבריכם, בני המשפחות שלכם וכל שאר המכרים והאהובים שלכם, כדאי להתאים את המקום לקהל ואת הקהל למקום. רצוי לבחור בחווה שאינה ממוקמת במקום מרוחק מדי מעיר מגוריכם, כדי שלקרובים שלכם יהיה נוח להגיע. היום אפשר למצוא חוות רבות במרכז הארץ, בצפון ובדרום ולא צריך לחפש רחוק מדי.

 

 

חתונה בחווה חקלאית

דאגו לישיבה בפנים ובחוץ

לא כל האנשים אוהבים לשבת במשך ערב שלם תחת כיפת השמיים, למרות הקסם שבכך. בדרך כלל יציעו לכם בהפקת כל חתונה בחווה אפשרות לסגור גם מבנה מסויים בתוך החווה לצורך החתונה. החלוקה היא בדרך כלל חופה וריקודים מחוץ למבנה והארוחה מתקיימת בתוך המבנה, תלוי כמובן במזג האויר. כך תאפשרו לכל מי שרוצה לשבת בפנים מקומות ישיבה מתאימים ואילו מי שמעדיף את האוויר הצח של הכפר יוכל להישאר בחוץ לאורך החתונה, כמה שרק ירצה.

כתבו הוראות הגעה מדוייקות

חתונה בחווה בניגוד לחתונה באמצע העיר או באולם אירועים היא חתונה שבדרך כלל מתקיימת ביישוב קטן כמו מושב או קיבוץ או בחווה מרוחקת ומבודדת. אין דבר מכעיס יותר מאשר ללכת לאיבוד בדרך לחתונה ולכן מומלץ מאד להכין מפה מדויקת של המקום, עם הסברים מדוייקים על דרכי ההגעה אליו. אם אתם מזמינים קהל רב מעיר מסוימת, אפשר לדאוג להסעה מאורגנת כשירות לאורחים שלכם, כפי שנהוג היום בהרבה מאד חתונות.

בחרו בקייטרינג איכותי

לא כל חתונה בחווה היא חתונה שבה הקייטרינג הוא של המקום ולכן חשוב מאד להקפיד על בחירת האוכל לאירוע. מומלץ לבחור בקייטרינג איכותי, שמתאים לסוג האוכלוסייה שהזמנתם לחתונה. כדאי לבדוק כמה חברות קייטרינג לפני שמחליטים איזו חברה לקחת ולהשקיע את הזמן בטעימות, עם כל בני המשפחה. זו יכולה להיות חוויה משפחתית שמחברת בין שני הצדדים.

התאימו את המקום למזג האוויר

חתונה בחווה יכולה להיות נפלאה, אבל צריך לבדוק את מזג האוויר ולהתאים את המקום לעונה בה מתקיימת החתונה. חתונה בחווה בעונת החורף היא בעייתית אם אין למקום את השירותים המתאימים לאותה עונה. חוות רבות מציעות אירוח חורפי במבנים של החווה ואפשרות לצאת לגינה שיש בה אוהל או כיסוי אחר שמתאים למקרה של גשם.

חתונה בחווה יכולה להיות אירוע מיוחד במינו, מרגש ומחבר בין אנשים, אבל תכנון נכון והקפדה על הפרטים הקטנים יכול להפוך את האירוע ליותר מיוחד עבור האורחים שלכם ועבורכם. 

אהבתם? שתפו חברים!סמליל תגובות לכתבה   תגובות לכתבה


למאמרים בנושא זוגיות בנישואין
זוגיות בנישואין
למאמרים בנושא מסביב לחתונה
מסביב לחתונה
למאמרים בנושא יום החתונה
יום החתונה
למאמרים בנושא ניהול משק-בית
ניהול משק-בית
למאמרים בנושא דברי תורה לחתונה
דברי תורה לחתונה
למאמרים בנושא תפילות לחתונה וברכות
תפילות לחתונה וברכות