נותני שירות מקודמים
לוגו קייטרינג כשר - אסאדו בוצ\'ר

קייטרינג כשר - אסאדו בוצ'ר

קייטרינג בוצ'ר מתמחה בתחום עישון בשרים על כלל סוגיהם לאירועים שונים ומגוונים, במגזר הפרטי והעסקי כאחד.
טלפון: 052-3790866
איש קשר: רז

ייחודה של קייטרינג בוצ'ר טמון בשילוב המושלם שבין שימוש במוצרים מהאיכות הגבוהה ביותר, אופן הכנתם הבלתי מתפשר במעשנות מקצועיות המעניקות לבשר את הטעם הייחודי וצורת הגשה אסתטית – שילוב המקנה ללקוח הנאה טוטאלית מחווית בשרים ראשונה מסוגה בארץ.

הקו המנחה את בוצ'ר הוא שמירה על שלמות תוך התאמה אישית לחיכו של הלקוח, והוא מיושם בבחירת הבשרים האיכותיים ביותר, בהכנת רטבים שונים המותאמים באופן ישיר לסוג הבשר, בהענקת תרכובת ארומה ייחודית לגחלים שתסופח לבשר, ומסתכם בפריסת הבשר הטרי והחם היישר מהמעשנת אל מול עיני האורחים על גבי בוצ'ר עץ ענקי.

בוצ'ר מספקים שירותי קייטרינג וניהול אירועים בפריסה כלל ארצית. ניסיון עשיר בעריכת כל סוגי האירועים חתונות,בריתות, בר\ת מצווה, שבתות חתן, אירועים בטבע , מסיבות ימי הולדת, אירועים בבתים פרטיים, אירועים בחברות, אירועי קייטרינג לגיוסי כספים וכו... ניתן להזמין את קייטרינג אסאדו בוצ'ר לכל מקום שעומד לרשותכם גני אירועים, אולמות, דירתכם או כל מקום אחר..

תכנון האירוע נעשה בשיתוף עמכם ואנו קשובים מאוד לצורכי הלקוחות שלנו. עריכה מיוחדת בשלל רב של סגנונות ויעוץ קולינארי בבחירת התפריט של האירוע. אנו מגיעים למקום האירוע עם צוות מיומן ומנהל\ת אירועים שילוו אתכם לפני ואחרי האירוע.

בוצ'ר משתפת פעולה עם חברות קייטרינג כקבלנית משנה לתחום הבשר באירוע חתונה ימי הולדת בר מצווה וכן עורכת אירועים עבור לקוחות פרטיים, חברות הפקה ולקוחות מהמגזר העסקי.

מי שטעם לא שוכח את הטעם המיוחד והשונה כל כך! חגיגה לכל החושים!!!

חוות דעת על קייטרינג כשר - אסאדו בוצ'ר
טרם התקבלו חוות דעת על קייטרינג כשר - אסאדו בוצ'ר

נותני שירות נוספים
יהלום קייטרינג יוקרה והפקות אירועים
יהלום - קייטרינג יוקרה בהשגחת בד"צ יורה דעה. הפקות אירועים וארגון שבתות...
גוונא - קייטרינג חלבי
הקייטרינג של גוונא מגיע אליכם היישר ממטבח המסעדה היושבת בגוש עציון.הקייטרינג...
ים אירועים - קייטרינג
קייטרינג בהנהלת השף יהודה דיין
קייטרינג תלתן
קייטרינג תלתן מציג קייטרינג חלבי כשר/קייטרינג בשרי כשר.
לרשימה המלאה
לחצו כאן למעבר לרשימה המלאה של כל העסקים המובילים בתחום קייטרינג לאירועים