מיקומכם באתר:  חתונה  >  טיפים לחתונה

טיפים לחתונה


#125 תיק חירום
נושא: יום החתונה , מאת: יעלי
אני ממליצה בחום להכין תיק קטן עם כמה מגבונים לחים, פודרה ושאר מוצרי איפור בסיסיים כדי שתוכלי לתקן במהלך האירוע את האיפור במידת הצורך. לכי תדעי, נשיקות מכל כך הרבה חברים אהובים, דמעות שעלולות לזלוג... תמיד כדאי להיות מוכנה :)

#123 קודם כל - להירגע!
נושא: יום החתונה , מאת: talyirmi
להרגע!! חבל להתעורר יום אחרי ולהבין שאת לא זוכרת הרבה.. כי זה עובר מאוד מהר!! :)

#101 גן אירועים בקרבת בית מלון
נושא: גני אירועים , מאת: מירית
אני ממליצה לבחור גן אירועים שקרוב לבית מלון ולסגור גם לפחות לילה אחד בבית המלון. אין כמו הכיף של מנוחה במלון אחרי החתונה המתישה!

#89 המלצה חמה לעיצוב אלבום מקצועי
נושא: צילום חתונה , מאת: אודליה פולגר
כשאתם סוגרים עם צלם, תבקשו לקבל דיסק עם תמונות ואל תזמינו דרכו אלבום. רוב הצלמים מנסים להוזיל עלויות ומעצבים אלבומים בעצמם בעזרת תבניות מוכנות מראש וללא מגע אישי מספק. לדעתי התוצאה מאכזבת ולא ניתן לעשות דבר בנידון כיוון שצלמים מגבילים את מספר השינויים שניתן לבקש. פנו למעצבת אלבומים מקצועית!

#87 צרור טיפים לאלבום דיגיטלי
נושא: צילום חתונה , מאת: sivantzur24
מומלץ בכריכה למקם תמונות אשר לדעתכם הכי מעניקות גוון רומנטי לאלבום כדי שאלו שידפדפו ידעו כי מדובר באלבום חתונה. תוכלו למקם תמונות כגון תמונות על רקע שקיעה וכו'.. לגבי צבעי האלבום מומלץ לסדר בסדר כרונולוגי. צילומי החוץ וקבלת הפנים ימוקמו על גבי רקע רגוע שקט ובהיר. מנגד את המסיבה עצמה למקם על גבי רקע שחור או רקע כהה בכדי ליצור קונטרסט. לגבי הטקסט באלבום הימנעו מרישום טקסט מיותר - הכי חשוב זה שם החתן והכלה ותאריך החתונה. בעניין האפקטים מומלץ להשתמש באפקטים היותר עדינים כגון מסגרת לבנה המעניקה חדות לתמונה ועיצוב קלאסי ונקי.