מיקומכם באתר:  חתונה  >  טיפים לחתונה  >  טיפים בנושא אולמות חתונה

טיפים לחתונה


#72 מלצרים סימפטיים
נושא: אולמות חתונה , מאת: בת של מלך
כשמבקרים באולם כדאי לבדוק איך מתייחסים המלצרים לאורחים ולסועדים, גם בשולחנות וגם בקבלת פנים. לא רוצה להכליל בגלל התנהגות של בודדים, אבל יצא לי לראות מלצרים פשוט זוועה..

#66 איפה להושיב את הדודה..
נושא: אולמות חתונה , מאת: מירב
טיפ קטן: כדאי לשים לב לא להושיב את האורחים ה- "מבוגרים" בקצה ורחוק מהעין. אתם לא רוצים שדודה של אמא תיעלב.. (או תיאלץ ללכת רחוק עד לשירותים...) תנו להם את הכבוד לשבת במרכז העיניינים... אך מצד שני גם לא כדאי למקם אותם צמוד לבמה ולרמקולים, (שלא תקבלו תביעת נזיקין..) חוץ מזה ממילא לחברים לא ממש אכפת לשבת בצד, הם רגילים תמיד לתזז הלוך ושוב לרחבת הריקודים..

#39 מפה ברורה
נושא: אולמות חתונה , מאת: מעין
בדקו שהמפה שאתם מצרפים להזמנה בכדי להגיע לאולם אכן ברורה. קרה לא פעם שאורחים הסתבכו שעות בדרך ולעיתים אף ויתרו וחזרו הביתה כיוון שלא הצליחו למצוא את המקום.

#38 חוזה עם האולם
נושא: אולמות חתונה , מאת: מעין
הכינו חוזה בכתב והחתימו את בעל המקום /מנהל האירוע לגבי: תאריך החתונה, מחיר המנות, כמות מלצרים, מצב הנקיון בשירותים, האם תקבלו עיצוב חופה/ כסא כלה ובאיזה מחיר, סידור שולחנות, עיצובי פרחים, נרות על השולחנות, תאורה מיוחדת באולם, שעות הגשת המנות(בדקו שלא יגישו את המנה העיקרית מוקדם מדי ובכך יסתיים הארוע מהר או לחילופין ת הקינוח מאוחר מדי כשרוב האורחים כבר הלכו), מה יכלול בר הכניסה אם יש וכמה תחנות יהיו בו, הסדרי התשלום.

#37 הגעה לאירוע בגן
נושא: אולמות חתונה , מאת: שושי
גם אם ראיתם אולם או גן אירועים שמצאו חן בעיניכם חשוב להגיע ולראות חתונות שמתקיימות שם כך תוכלו לבחון את הדברים בזמן אמת.

#36 דברים שכדאי לבדוק
נושא: אולמות חתונה , מאת: אורית
חשוב לשים לב לנקודות הבאות: - אוכל טוב - ניקיון המטבח - ניקיון השירותים - גישה לנכים - היכן ממוקם חדר יחוד - שישנם מקומות חניה רבים - בדקו את אמינות בעלי המקום (דברו עם אנשים שהיה להם אירוע במקום זה).

#29 נגישות
נושא: אולמות חתונה , מאת: מיטל ורן
לא לשכוח לברר אם מי מהמוזמנים מתקשה בהליכה או אפילו זקוק לכיסא גלגלים ועל כן, נגישות באולם או בגן האירועים היא נושא חשוב לבדיקה.

#28 להקדים תרופה למכה..
נושא: אולמות חתונה , מאת: שמרלו
בעת החתימה על ההסכם בינכם ובין האולם כדאי לפרט כמה שאפשר למניעת בעיות בעת האירוע..

#21 על מתנות צריך לשמור..
נושא: אולמות חתונה , מאת: מערכת האתר
על מנת שלא יהיה פאדיחות עם הצ'קים ממש כדאי לוודא האם האולם מציב כספת וארגז למתנות בקבלת הקהל וידאג להצפינם בחדר נעול החל מהחופה עד סיום הארוע בנוכחות איש הקשר של בני הזוג לפי סיכום מראש.