מיקומכם באתר:  חתונה  >  טיפים לחתונה  >  טיפים בנושא צילום חתונה

טיפים לחתונה


#89 המלצה חמה לעיצוב אלבום מקצועי
נושא: צילום חתונה , מאת: אודליה פולגר
כשאתם סוגרים עם צלם, תבקשו לקבל דיסק עם תמונות ואל תזמינו דרכו אלבום. רוב הצלמים מנסים להוזיל עלויות ומעצבים אלבומים בעצמם בעזרת תבניות מוכנות מראש וללא מגע אישי מספק. לדעתי התוצאה מאכזבת ולא ניתן לעשות דבר בנידון כיוון שצלמים מגבילים את מספר השינויים שניתן לבקש. פנו למעצבת אלבומים מקצועית!

#87 צרור טיפים לאלבום דיגיטלי
נושא: צילום חתונה , מאת: sivantzur24
מומלץ בכריכה למקם תמונות אשר לדעתכם הכי מעניקות גוון רומנטי לאלבום כדי שאלו שידפדפו ידעו כי מדובר באלבום חתונה. תוכלו למקם תמונות כגון תמונות על רקע שקיעה וכו'.. לגבי צבעי האלבום מומלץ לסדר בסדר כרונולוגי. צילומי החוץ וקבלת הפנים ימוקמו על גבי רקע רגוע שקט ובהיר. מנגד את המסיבה עצמה למקם על גבי רקע שחור או רקע כהה בכדי ליצור קונטרסט. לגבי הטקסט באלבום הימנעו מרישום טקסט מיותר - הכי חשוב זה שם החתן והכלה ותאריך החתונה. בעניין האפקטים מומלץ להשתמש באפקטים היותר עדינים כגון מסגרת לבנה המעניקה חדות לתמונה ועיצוב קלאסי ונקי.

#34 זאת הכלה שלי??
נושא: צילום חתונה , מאת: מעין
לא משנה כמה את מתרגשת אמצי לעצמך חיוך אפילו דבילי בדרך לחופה. כלות רבות כבר הונצחו עם הבעת אימה על פניהן.

#33 צלם יכול להוות מטרד
נושא: צילום חתונה , מאת: מעין
בבחירת צלם חשוב מאוד לבחור צלם שלא יפריע במהלך החתונה -בריקודים וגם שלא יסתיר לכולם מה קורה בחופה.

#26 נקודות לבירור מול הצלם
נושא: צילום חתונה , מאת: קובי
* מצלמות וידאו בלי כבלים, מצלמה אחת או שתיים. * מס' עותקים של DVD, מס' עותקים של וידאו. * מס' ואורך הקליפים בסרט. * אורך הסרט. * קבלת כל החומר גלם וידאו ופילם / דיסק. * אלבום תמונות מעוצב. אלבום דיגיטלי. * אלבומים להורים - מס' תמונות, סוג האלבום. * האלבום שלכם - מס' תמונות , סוג האלבום * עלות תמונות נוספות. * פיזור פלאשים באולם. * לברר לגבי תמונות בנוף ותמונות סטודיו. * האם הצלם עצמו מגיע או עובדים שלו. * אפשרות לצלמת?