מיקומכם באתר:  חתונה  >  תנאי שימוש באתר במזל

תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר במזל


להלן תקנות אתר "שיהיה במזל" (להלן: "האתר") ותנאי השימוש בו.

 1. כל המידע המסופק במדריך השירותים ואמיתותו הינו באחריות המפרסמים בלבד. אין המערכת אחראית על טעות אנוש כלשהי בהספקת המידע המופיע באתר.
 2. מערכת האתר מתחייבת שלא לפרסם מידע תוך הפרת זכויות יוצרים של גוף או אדם פרטי, ובמידה ועקב טעות אנוש פורסם מידע מעין זה, הוא יוסר מן האתר מיידית, לאחר פניה של הנפגע מכך.
 3. האמור סעיף 2 לגבי הסרת חומר פוגע רלבנטי גם לספקי שירותים ולמפרסמים באתר הרואים עצמם כנפגעים מתוכן כלשהו בו.
 4. אין לראות באמור באתר, לרבות המלצות הגולשים, טיפים ומאמרים המתפרסמים בו, כייעוץ מקצועי אלא כהמלצה בלבד, ולכן לא תתקבל כל תלונה עקב נזק או פגם אם יגרם כתוצאה מהשימוש בו.
 5. מערכת האתר שומרת לעצמה את הזכות להציג תוכן פרסומי בצורה טקסטואלית, חזותית-גרפית ובאמצעות קול ווידאו, בכל חלקי האתר. תוכן הפרסום באחריות המפרסמים בלבד.
 6. אין להעתיק בשום צורה שהיא, פיזית או דיגיטלית, מתוכן האתר או חלק ממנו ללא אישור מפורש ובכתב של בעלי האתר. כל העתקת חומר שלא בצורה האמורה תיחשב לגניבה ע"פ חוק זכויות יוצרים.
 7. כל הקלטות השירים והקליפים הנמצאים הן במדור "שירי חתונה" והן בעמודי ספקי השירותים הינן רכושן הבלעדי של האתר ושל נותני השירותים שהעלו את הקלטותיהם לאתר. כל ההקלטות והקליפים הועלו בהסכמתם ובהשתתפותם, ואין להם זכות לטענה כלשהי נגד האתר על פגיעה בזכויות יוצרים שלהם.
 8. מערכת האתר אינה אחראית כלפי המפרסמים על שימוש לא הגון בתוכן מצד הגולשים באתר וכל תביעה על פגיעה בהם תיעשה מול הגולש בלבד.
 9. אין מערכת האתר מתחייבת לפרסם את כל התגובות, הטיפים וכלל החומר שישלח אלינו או שלא לשנות את תוכנן, הן מצד הגולשים והן מצד המפרסמים ובוודאי שלא תפרסם מידע הפוגע בשמו הטוב של מאן דהו.
 10. מערכת האתר מתחייבת שלא להעביר לגורם צד שלישי כל מידע אישי שיישלח אלינו ע"י הגולשים מרצונם הטוב מעבר למפורט בעמוד בו הגולשים מזינים את המידע, פרט למקרים מסוימים בהם האתר יעביר את פרטי הגולש הפונה לשירות ארגון החתונות של אתר "עד החתונה", לטובת סיוע לגולש ביצירת קשר עם ספק השירות המבוקש ונוספים לפי בקשתו.
 11. למתחברים באמצעות הפייסבוק – עם הרשמך לאתר באמצעות פייסבוק הינך מבין כי פרטיך האישיים (שם מלא, תמונת פרופיל) ייחשפו באתר. ניתן לשנות את הפרטים המוצגים באתר – החלפת תמונה ושם המוצג באתר, מתוך דף ניהול משתמש.
 12. בהצטרפות עסק לפרסום באינדקס האתר, בעל העסק מצהיר כי הוא מסכים לקבל מהאתר דוא"ל פרסומי מעת לעת לכתובת אותה הוא ציין בעת ההצטרפות.
 13. תמונות מסוימות מוצגות באתר תחת רשיון sxc.hu
 14. בחלק מדפי העסקים באתר מוצג מספר טלפון ייעודי בקידומת 1-900 שמשמש כצינור למדידת וחיוב שיחות.
 15. שיחות למספרי 1-900 הינן בעלות הנקבעת על ידי משרד התקשורת (נכון ל8/2015 50 אג' לדקה + מע"מ, בתוספת עלות שיחה רגילה אם קיימת).
 16. למספרי 1-900 לא ניתן לשלוח מסרונים.
 17. שירות מספרי 1-900 באתר מופעל ע"י חברת paycall.
 18. אתר במזל שומר לעצמו את הזכות להחליף מספרי טלפון של עסקים באתר במספרי 1-900 המקושרים אליהם באופן ישיר, וכן את הזכות לשנות או לבטל הופעת מספרים אלה מעת לעת.
 19. האתר לא יישא באחריות בשל הונאה ו/או כל נזק שיגרם באופן ישיר או עקיף למפרסם באתר (לרבות אי קבלת שיחה או תקלה בשירות). האתר לא יישא באחריות כלפי המתקשר למספר 1-900 בגין חיובים שעלולים להיווצר כתוצאה מתקלה בשירות מכל סיבה שהיא, שימוש לא נכון בו, או טעות במספר הטלפון המקושר מהאתר.